wolfy napisał(a):

Dziecko, ochłoń. To co piszesz to nie fobia, tylko całkowita odklejka, zwłaszcza po dwóch meczach...
Nie da się zrobić awansu juniorami, za duże wahania formy.
Pomijam już kartki i kontuzje, ale Kuziemce będzie bardzo trudno grać wszystkie mecze nawet po 70 minut.
|
Pełna zgoda ale na pół z Baniowskim już dadzą radę. Nie o to chodzi żeby opierać się tylko na młodych, ale żeby dać młodym poczucie, że jak wchodzą to też mają obowiązki i są wobec nich oczekiwania. Poziom w 1 lidze jest naprawdę średni, oparty na chamstwie w grze i sile fizycznej, młodzi tutaj nie powalczą, dlatego muszą nadrabiać sprytem, myśleniem, szybkością, bezczelnością, a to prowadzi do rozwoju.
Boczny obrońca i skrzydłowy to mus do uzupełnienia składu.