Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24561
Stary 03.08.2025, 08:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dziecko, ochłoń. To co piszesz to nie fobia, tylko całkowita odklejka, zwłaszcza po dwóch meczach...

Nie da się zrobić awansu juniorami, za duże wahania formy.
Pomijam już kartki i kontuzje, ale Kuziemce będzie bardzo trudno grać wszystkie mecze nawet po 70 minut.
Pełna zgoda ale na pół z Baniowskim już dadzą radę. Nie o to chodzi żeby opierać się tylko na młodych, ale żeby dać młodym poczucie, że jak wchodzą to też mają obowiązki i są wobec nich oczekiwania. Poziom w 1 lidze jest naprawdę średni, oparty na chamstwie w grze i sile fizycznej, młodzi tutaj nie powalczą, dlatego muszą nadrabiać sprytem, myśleniem, szybkością, bezczelnością, a to prowadzi do rozwoju.

Boczny obrońca i skrzydłowy to mus do uzupełnienia składu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując