Patryko napisał(a):

Karę rzędu 100-150k PLN nadal uważam za śmieszną, kluby po prostu będą to uwzględniać w budżecie, żeby mieć spokój z kumatymi.
Tu muszą być kary idące w setki tysięcy PLN, żeby kluby z budżetem rzędu 5-7 mln PLN boleśnie to odczuły. Według mnie to musi być kwota powyżej 500k PLN.
|
Kary rzędu 150k to jest dużo, zwłaszcza w 1 lidze. Zwłaszcza, że to jest kara za wspieranie bandyterki, co przy miejskich klubach (praktycznie większość) już mocno rezonuje.