Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 02.08.2025, 16:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Karę rzędu 100-150k PLN nadal uważam za śmieszną, kluby po prostu będą to uwzględniać w budżecie, żeby mieć spokój z kumatymi.

Tu muszą być kary idące w setki tysięcy PLN, żeby kluby z budżetem rzędu 5-7 mln PLN boleśnie to odczuły. Według mnie to musi być kwota powyżej 500k PLN.
Kary rzędu 150k to jest dużo, zwłaszcza w 1 lidze. Zwłaszcza, że to jest kara za wspieranie bandyterki, co przy miejskich klubach (praktycznie większość) już mocno rezonuje.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując