|
Wolfyemu kolejny któremu już dupsko pęka, że polskie młode drewno zaskoczyło.
Póki co to się okazało, że nie da się zrobić awansu tymi zajebistymi Hiszpanami 25-30 letnimi.
Co prawda Kuziemka póki co zaskoczył tylko w jednym meczu ale liczby to liczby i można np powiedzieć, że potrafił w jednym meczu 3 razy asystować mając 19 lat, a Villar przez całą karierę nie podskoczył wyżej niż 1 gol i 1 asysta w meczu.
Kuziemka 8 meczów w Wiśle - z czego kilka meczów rok temu to grał po 1-18 minut, 3 asysty
Villar 46 meczów, 9 goli, 8 asyst. Asysta co 5,75 meczów.
Czyli teraz Kuziemka może sobie pozwolić na 9 meczów bez asysty i będzie miał w nich taką samą skuteczność co Villar.
Tak jak napisano wyżej, won przepłacone gwiazdeczki, tylko dlatego, ze są z zachodu więc się utarło, że więcej dadzą i więcej potrafią. Dlatego właśnie czwarty rok siedzimy w pierwszej lidze, bo sobie ubzduraliśmy, że Polacy nie zrobią awansu więc trzeba szukać wszędzie, tylko nie w Polsce, bo tamci są lepsi. A to jest robienie kwadratowych jaj, bo właściwie wszyscy co awansują to grają głównie Polakami i jakoś nas ogrywają, i te awanse robią.
Już pomijam fakt, że doszliśmy do wniosku za tego zajebistego Kiko, że lepszy np kaleka Junca od kogokolwiek, bo umie grać, i nieważne, że zagra 5 meczów w sezonie, a w formie (gdzie jakoś już po kontuzji do siebie dojdzie) zagra 1-2 mecze w roku. I za taki szrot się w Wiśle przepłącało dzięki takim Kiko, Zaskrońcom, przy poklasku wolfych, drozdów i markusów.
Macie chłodną analizę, a teraz sobie gadajcie, że to hejt.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|