doktor granat napisał(a):

Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby Kuziemka rozwinął się tak żebyśmy nie potrzebowali najemnika z Hiszpanii, którego nie chcą w jadze.
Marzenie to Kuziemka, Baniowski i Fred rywalizujący o miejsca na skrzydłach.
To nie żadna fobia, wystarczy już grajków zza granicy, który grali (nie za czapkę gruszek) na poziomie, który możemy sobie sami wytrenować.
|
Dziecko, ochłoń. To co piszesz to nie fobia, tylko całkowita odklejka, zwłaszcza po dwóch meczach...
Nie da się zrobić awansu juniorami, za duże wahania formy.
Pomijam już kartki i kontuzje, ale Kuziemce będzie bardzo trudno grać wszystkie mecze nawet po 70 minut.