Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24559
Stary 02.08.2025, 14:19
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby Kuziemka rozwinął się tak żebyśmy nie potrzebowali najemnika z Hiszpanii, którego nie chcą w jadze.
Marzenie to Kuziemka, Baniowski i Fred rywalizujący o miejsca na skrzydłach.
To nie żadna fobia, wystarczy już grajków zza granicy, który grali (nie za czapkę gruszek) na poziomie, który możemy sobie sami wytrenować.
Dziecko, ochłoń. To co piszesz to nie fobia, tylko całkowita odklejka, zwłaszcza po dwóch meczach...

Nie da się zrobić awansu juniorami, za duże wahania formy.
Pomijam już kartki i kontuzje, ale Kuziemce będzie bardzo trudno grać wszystkie mecze nawet po 70 minut.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując