Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24558
Stary 02.08.2025, 13:34
Arked napisał(a):Wyświetl post
Panie, co pan. Skąd te wszystkie przemyślenia się wzięły. Villar gdyby przyszedł na pewno stanowiłby wartość dodaną, natomiast nie wiem skąd taki pomysł. Raczej nie ma tematu.
Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby Kuziemka rozwinął się tak żebyśmy nie potrzebowali najemnika z Hiszpanii, którego nie chcą w jadze.
Marzenie to Kuziemka, Baniowski i Fred rywalizujący o miejsca na skrzydłach.
To nie żadna fobia, wystarczy już grajków zza granicy, który grali (nie za czapkę gruszek) na poziomie, który możemy sobie sami wytrenować.
Odpowiedz cytując