Arked napisał(a):

|
Panie, co pan. Skąd te wszystkie przemyślenia się wzięły. Villar gdyby przyszedł na pewno stanowiłby wartość dodaną, natomiast nie wiem skąd taki pomysł. Raczej nie ma tematu.
|
Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby Kuziemka rozwinął się tak żebyśmy nie potrzebowali najemnika z Hiszpanii, którego nie chcą w jadze.
Marzenie to Kuziemka, Baniowski i Fred rywalizujący o miejsca na skrzydłach.
To nie żadna fobia, wystarczy już grajków zza granicy, który grali (nie za czapkę gruszek) na poziomie, który możemy sobie sami wytrenować.