Sylwus1988 napisał(a):

|
tylko nie Villar, zły duch i zła energia, krzywa mina z fochem na cały świat, niech se wraca do Hiszpani plewić grządki jak mu w polsce tak hujowo
|
Panie, co pan. Skąd te wszystkie przemyślenia się wzięły. Villar gdyby przyszedł na pewno stanowiłby wartość dodaną, natomiast nie wiem skąd taki pomysł. Raczej nie ma tematu.