Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24557
Stary 02.08.2025, 11:16
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
tylko nie Villar, zły duch i zła energia, krzywa mina z fochem na cały świat, niech se wraca do Hiszpani plewić grządki jak mu w polsce tak hujowo
Panie, co pan. Skąd te wszystkie przemyślenia się wzięły. Villar gdyby przyszedł na pewno stanowiłby wartość dodaną, natomiast nie wiem skąd taki pomysł. Raczej nie ma tematu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując