Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
24555
01.08.2025, 19:09
tylko nie Villar, zły duch i zła energia, krzywa mina z fochem na cały świat, niech se wraca do Hiszpani plewić grządki jak mu w polsce tak hujowo
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988