Patryko napisał(a):

Khlan musiałby dostać kontrakt zbliżony do Angela, żeby w ogóle pomyśleć o przyjściu do nas.
Rozumiem komin płacowy dla Rodado, który jest w tym momencie absolutnym liderem drużyny, talizmanem, ale dla Khlana?
|
Samo zainteresowanie nim uwazam za pozytywne, bo widac ze celujemy wysoko oraz w klubie wiedza ze potrzeba nam skrzydłowego.
GK napisala wczoraj o 30% szans na transfer. To w sumie sporo, bo spodziewalem sie jakis max 5.