Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.07.2025, 20:38
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Może zaczął grać, bo się zaaklimatyzował.
A może się zaaklimatyzował, bo zaczął grać.


Podejrzewam, że gdyby dostał więcej zaufania to wcześniej by się wykazał. A tak to możemy gdybać.
Trudno powiedzieć. Rodado też potrzebował czasu.

@grogoriogreg - Kuziemka nie był w tamtym sezonie gotowy. Był ostrożnie wprowadzany.

Krytyka jaka spadła i spada na takiego Sukiennickiego wynika z jego oczywistych ograniczeń piłkarskich. Podobnie - trudno oczekiwać żeby piłkarz który kilka sezonów nie robi postępów (Starzyński, Duda) nagle zaczął świetnie grać.

Co do Staszaka - kupowanie jakichś pseudotalentów za gotówkę kiedy brakuje na wzmocnienie składu to kretynizm. Jak dotąd jedyni młodzi piłkarze którzy coś tam sobą prezentują są z rezerw i szkółki. Lepiej inwestować w takiego Kutwę (który w tamtym sezonie siedział na ławce bo "hierarchia") niż ściągać jakiś młody szrot z drugiej ligi. Będzie kasa na kontrakty i zapłatę za stadion to niech sobie Królewski zakontraktuje całą drugą ligę.

Na koniec - Biedrzycki wygląda lepiej z Kutwą, bo ma go kto zaasekurować. Kiedy w poprzednim sezonie zagrał z Mariuszem też był to jego dobry mecz. Wina Jopa że uroił sobie wtedy granie parą wolnych kloców na stoperze.
Gwarantuję Ci że gdyby obok Biedrzyckiego postawić teraz drugiego podobnego piłkarza wróciłyby rozpaczliwe wślizgi na czerwoną kartkę.

Reasumując - patrzysz, a nie widzisz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.07.2025 o godz. 20:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując