pepe72 napisał(a):

Ale wiesz, że tego nie da się określić w drugiej kolejce?
W tym roku przyjąłem 1,88 na vice i 2,00 na mistrza ale to jest to o co się spieramy. Ja biorę średnią z ostatnich 14 lat, ty próbujesz znaleźć jakieś inne wartości. Poniżej lista 2 miejsc z ostatnich 14 lat. Pogrubione średnie z lat gdy były play offy.
Kod:
rok zespół punkty średnia
14/15 BBT 73 2,15
24/25 BBT 71 2,09
18/19 ŁKS 69 2,03
19/20 Podbesk. 65 1,91
20/21 BBT 65 1,91
12/13 Cracovia 64 1,88
15/16 Wisła P 63 1,85
21/22 Widzew 62 1,82
22/23 Ruch 62 1,82
23/24 GKS K. 62 1,82
11/12 Pogoń 61 1,79
13/14 Górnik Ł. 61 1,79
16/17 Górnik Z 58 1,71
17/18 Zagłębie S 58 1,71
To na co się na pewno zgodzimy, to że średnia 3,00 daje awans na 100% 
2,00 nie dało awansu na wiosnę.
|
Dobra wiadomość: z zestawienia wynika, że największa średnia wymagana jest wtedy, kiedy o awans walczy Nieciecza, która teraz szczęśliwie bije się na innym polu walki
