Patologii ciąg dalszy:
https://x.com/jarokrolewski/status/1950511109024182304
Jaki ....a pech, że akurat na mecz Wisły się to wszystko popsuło. Czas naprawy to 3 tygodnie, akurat jakimś cudem dwie następne kolejki Tychy rozgrywają na wyjazdach.
Czas zakończyć tą farsę, kary rzędu miliona PLN/walkower/zamknięcie stadionu dla kibiców gospodarza (do wyboru) i temat zostanie rozwiązany od kopa.