A pamiętacie jak się obawialiśmy, że Rapid nam podkupi Sukiennickiego po meczu na R22?

I jakie byly zachwyty i oczekiwania względem niego?
Polecam lodu na głowę, Kuziemka może odpalić, a równie dobrze może być za 3 miesiące wymieniany jednym tchem obok Krzyżana, Starzyńskiego, Sukiennickiego, Młyńskiego, Gogóła.
Na razie jedynym 'wunderkidem' który faktycznie się sprawdził i gra pewnie dłuższy czas i w wielu spotkaniach jest Kutwa. Chłopak z którego nikt na starcie nie robił nie wiadomo jakiej gwiazdy.