Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16695
Stary 29.07.2025, 11:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
BK chyba chcial, a w końcu nie powiedzial że w klubie bardzo mocno liczą na Kawałe, tyle ze to nie napastnik a ŚPO. Zresztą,.mamy taka historie młodych napastnikow że juz lepiej u siebie szkolic niz szukać na juz przetrzepanym rynku.

A Warczak... jakby u nas był to by nikt nie płakał, ale to raczej zamknięty rozdział.
Takiego ogóra jak Warczak można mieć za darmo. Bez jaj.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując