|
BK chyba chcial, a w końcu nie powiedzial że w klubie bardzo mocno liczą na Kawałe, tyle ze to nie napastnik a ŚPO. Zresztą,.mamy taka historie młodych napastnikow że juz lepiej u siebie szkolic niz szukać na juz przetrzepanym rynku.
A Warczak... jakby u nas był to by nikt nie płakał, ale to raczej zamknięty rozdział.
|