Temat
:
2. kolejka, Wisła Kraków - ŁKS Łódź, 26 lipca 2025, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
117
28.07.2025, 18:32
Drozd
napisał(a):
Buchacha hejterek odpalił...
Królewski zaczyna zbierać owoce swoich działań, w kadrze nie ma już zawodników którzy drenowali kasę nic nie wnosząc poza lekkim traktowaniem swoich obowiązków. Transfery są coraz bardziej trafione. Rezerwy, które Królewski reaktywował, czym dał możliwość samodzielnej pracy takiemu Jopowi, zaczynają dostarczać nam młodych już jakoś ogranych w dorosłej piłce. Jop mając możliwość podpatrzenia metod i warsztatu z zachodu dzięki zatrudnieniu Rude zdecydowanie się rozwinął. Praktycznie na każdej pozycji jest rywalizacja co jest motorem rozwoju. Teraz nagle Królewski nie przeszkadza, bo wygrywamy,ale jak przegramy to Królewski będzie winny
. Kogo tu psiocha piecze to wszyscy wiedzą
miał być upadek, a tu zonk.
Dlatego hejtrku nie obrażaj Jopa łącząc go z PMS. PMS to klika leśnych dziadów, którzy Kasperczaka nie zrobili trenerem reprezentacji. A na Kasperczaku wzoruje się Jop to żadna PMS, wbij to sobie do tej pustej makówki.
To na kim w końcu się wzoruje Jop? Albo na kim wzoruje się kiedy nie idzie, a na kim kiedy idzie?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor