adam_09 napisał(a):

|
Swoją drogą w ludzkim wymiarze szkoda chłopaka. Nie wyglądał na gościa, który ma zabezpieczoną przyszłość. Postawił na karierę sportową a wyszło jak wyszło.
|
W tym wieku spokojnie moze skończyć studia i spokojnie wymyslic sobie dowolny zawód. Juz nie macie komu wspolczuc.