adam_09 napisał(a):

Niedawno na wysokości Rybitw spotkałem... Davida Niepsuja. Według TM pozostaje on bez klubu. Nic nie sugeruję. Tylko przypominam
|
Podobnie jak w przypadku Szota - graczy na tym poziomie można podpisać w 5 minut, tylko to nie rozwiązuje w żaden sposób problemów Wisły. Potrzebujemy graczy
jakościowych, a nie na sztukę.