wolfy napisał(a):

|
O ile się orientuję - nie bez powodu pozostaje bez klubu.
|
emjot napisał(a):

w życiu
chłop kopał się po czole w SSW ostatnio
poziom Szota albo i nawet gorzej
|
Swoją drogą w ludzkim wymiarze szkoda chłopaka. Nie wyglądał na gościa, który ma zabezpieczoną przyszłość. Postawił na karierę sportową a wyszło jak wyszło.