adam_09 napisał(a):

Niedawno na wysokości Rybitw spotkałem... Davida Niepsuja. Według TM pozostaje on bez klubu. Nic nie sugeruję. Tylko przypominam
|
w życiu
chłop kopał się po czole w SSW ostatnio
poziom Szota albo i nawet gorzej
wg transfermarkt wolnych prawych obrońców jest multum
kwestia jest taka na co nas stać
i na kogo