|
Dlatego temat się nazywa "zabawa". Zaś podawanie statystyk po 2 kolejkach to jest mocne przegięcie ale mamy średnią 3,0 więc nie mogłem się powstrzymać.
Co do progów to fajna dyskusja wyszła. Ale wygląda, że nadal nic na pewno nie wiemy i co by nie przyjąć to dziś nie da się tego zweryfikować. Kilka wyników było zaskakujących, a i okno transferowe trwa do 7 września.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 28.07.2025 o godz. 11:49.
|