|
Dajcie spokój już z tym Szotem. Chłop w kilka sezonów zagrał może z 3 przyzwoite mecze. Jak my chcemy na Szotach kadrę budować to lepiej biała flagę wywiesic od razu. Właśnie m.in. to ciągłe stawianie na takich Szotów, których jedynym plusem jest to że jest "nasz" powoduje najgorszy okres w historii klubu.
|