Jaroo1 napisał(a):

Polska dalej w rozkładzie. Wybór był między uzależnionym chuliganem Karolem, a kłamcą na miarę Tuska, i s.......iną życiową Rafałem.
Oczywiście wszystko lepsze niż POwcy - chociaż patrząc na przeszłość Nawrockiego to aż ciężko mówić, że on lepszy dla Polski - pod tym kątem jest dramat. Z kolei patrząc od strony tego, że dzięki temu POwskie ....y nie wprowadzą ustawy kagańcowej itp. to super - może nawet batman będzie miał spokój w tym komunistycznym ustroju Tuska?
|
Eee bez jaj - jaka przeszłość

Był za coś skazany? Oskarżony?
Ja też chodziłem na grandę na czereśnie 30 lat temu - to znaczy że jestem skończony jako kandydat na prezydenta ?
Podobnie jak w mojej firmie jednego z członków zarządu skazano za łapówkę - czyli pracując w tej samej firmie "musiałem" wszystko wiedzieć i jestem współwinny ?
Kandydat najlepszy z możliwych.