yoda79 - nowe konto napisał(a):

|
Ciekawe czy pewne z Jarochem, że więzadła. Szkoda by było kurła.
|
Mnie jest go po ludzku bardzo żal, akurat zrobił świetną formę, gol, asysta, niemal bezbłędny w obronie...
Szczerze to mnie nawet wynik tak bardzo przez to nie cieszy.