Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 27.07.2025, 11:46
yoda79 - nowe konto napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy pewne z Jarochem, że więzadła. Szkoda by było kurła.
Mnie jest go po ludzku bardzo żal, akurat zrobił świetną formę, gol, asysta, niemal bezbłędny w obronie...
Szczerze to mnie nawet wynik tak bardzo przez to nie cieszy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując