Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97509
Stary 27.07.2025, 11:05
emjot napisał(a):Wyświetl post
chcesz wstawić na lewą Ziarkę?
lub na prawą Chmiela?

fajny pomysł
dla wszystkich rywali

co do Kuziemki
nie podniecałbym się jednym meczem
niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych
chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice
i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu
W pierwszym meczu co prawda zaczął tak sobie ale miał udział przy pierwszym golu.
Zobaczymy za tydzień ale widać, że Kuzi ma miejsce na prawym skrzydle i Wisła przede wszystkim powinna pilnować jego parametrów fizycznych. Bo głowę już ma niezłą, a jakby się troszkę mniej bał to miałby już bramkę.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując