emjot napisał(a):

chcesz wstawić na lewą Ziarkę?
lub na prawą Chmiela?
fajny pomysł
dla wszystkich rywali
co do Kuziemki
nie podniecałbym się jednym meczem
niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych
chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice
i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu
|
W pierwszym meczu co prawda zaczął tak sobie ale miał udział przy pierwszym golu.
Zobaczymy za tydzień ale widać, że Kuzi ma miejsce na prawym skrzydle i Wisła przede wszystkim powinna pilnować jego parametrów fizycznych. Bo głowę już ma niezłą, a jakby się troszkę mniej bał to miałby już bramkę.