Markus napisał(a):

(...)
- Omrani nie był Hiszpanem i nie przyszedł z drugiej czy trzeciej ligi hiszpańskiej. Był efektem braku kasy u Królewskiego i jego chorych rojeń o możliwościach algorytmów we wskazywaniu wartościowych piłkarzy zamiast brania ich z notesa dyrektora sportowego.(...)
|
Omrani był grzecznością dla agenta Angela. Dobre relacje z agentem Angela są sensownym rozwiązaniem choć Omrani nie wykorzystał szansy.
Markus napisał(a):

- Hiszpanie grający w Wiśle notowali serie nawet 5 wygranych meczów ligowych nawet już za czasów Sobolewskiego. Więc sugerowanie, że "dwóch meczów z rzędu nie potrafią wygrać", bo był z tym problem za Rude jest kolejnym świadectwem wadliwego rozumowania hejterka. Potrafili zdobyć również nawet Puchar Polski.
- Obecna Wisła nie jest pozbawiona obecności Hiszpanów. Jej kapitanem jest Hiszpan i najlepszym pomocnikiem kolejny. Byłoby wspaniale gdyby udało się pozyskać teraz jeszcze jakościowego skrajnego obrońcę np. znów z tamtego rynku.
- Duża grupa Polaków w składzie wychodziła również czasem w poprzednich sezonach.
(...)
|
Portugalczyk liczy się jako "Hiszpan"? Bo dzisiaj Fred zrobił szoł na boisku.