Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97498
Stary 26.07.2025, 20:29
Markus napisał(a):Wyświetl post
(...)
- Omrani nie był Hiszpanem i nie przyszedł z drugiej czy trzeciej ligi hiszpańskiej. Był efektem braku kasy u Królewskiego i jego chorych rojeń o możliwościach algorytmów we wskazywaniu wartościowych piłkarzy zamiast brania ich z notesa dyrektora sportowego.(...)
Omrani był grzecznością dla agenta Angela. Dobre relacje z agentem Angela są sensownym rozwiązaniem choć Omrani nie wykorzystał szansy.

Markus napisał(a):Wyświetl post
- Hiszpanie grający w Wiśle notowali serie nawet 5 wygranych meczów ligowych nawet już za czasów Sobolewskiego. Więc sugerowanie, że "dwóch meczów z rzędu nie potrafią wygrać", bo był z tym problem za Rude jest kolejnym świadectwem wadliwego rozumowania hejterka. Potrafili zdobyć również nawet Puchar Polski.
- Obecna Wisła nie jest pozbawiona obecności Hiszpanów. Jej kapitanem jest Hiszpan i najlepszym pomocnikiem kolejny. Byłoby wspaniale gdyby udało się pozyskać teraz jeszcze jakościowego skrajnego obrońcę np. znów z tamtego rynku.
- Duża grupa Polaków w składzie wychodziła również czasem w poprzednich sezonach.
(...)
Portugalczyk liczy się jako "Hiszpan"? Bo dzisiaj Fred zrobił szoł na boisku.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.07.2025 o godz. 20:31.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując