grogoriogreg napisał(a):

Zmieniają się te transferowe priorytety...
Prawie pełny stadion, sprzedaż Zwolińskiego - JK i VB nie ma już na co czekać do końca sierpnia na okazje, trzeba ściągnąć OL do pierwszego składu. Chyba, że łatwiej będzie ściągnąć prawego defensora - Julian ogarnie po obu stronach boiska.
Idealnym rozwiązaniem dla nas jest gra młodzieżowcem na prawym skrzydle - mamy do tego Kuziemkę, Baniowskiego i ew. Kawałę. To jest najmniej odpowiedzialna pozycja w składzie, a pierwsze dwie kolejki pokazują, że niekoniecznie musi oznaczać to osłabienie składu.
Dlatego transfer skrzydłowego może jeszcze chwilę poczekać. Tak jak napastnika, czy środkowego pomocnika. Zostało 5 tygodni do końca okienka.
A od poniedziałku Grujcić wskakuje w treningu na lewą stronę obrony i walczy z Krzyżanowskim o skład.
|
Grujcic rozegral w karierze wg TF 9 spotkań na LO, jakies 8% wszystkich występów na seniorskim poziomie.
Sądzę że będziemy w to szli bo nie mamy innego wyjscia.
I tak jak przedmowcy, boki obrony to absolutny priorytet transferowy. I juz jako podsumowanie tej tragedii: 3/4 żelaznego zestawienia obrony 24/25 juz nie istnieje.