Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 26.07.2025, 17:29
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie wykorzystujemy pełnię potencjału Duarte. Może będzie z nim jak z Rodado po odejściu Fernandeza. Pomarzyć można, ale Portugalczyk ma potencjał na strzelanie bramek w dużych ilościach.



Kutwa ma ten plus, że ma kompetencje środkowego pomocnika. Co jest wartością ekstra dla środkowego obrońcy, który w dzisiejszych czasach musi umieć rozgrywać.
Duarte ma przede wszystkim walnięcie z dystansu z krótkiej nogi. Dotąd tylko z Polonią tak strzelił, ale jak złapie luz to będzie ładował.

Kutwa myśli i ma dobrą przy swoim wzroście koordynację, żeby tak przywalić pasuwką z 25 metrów to sama siła nie wystarczy. To jest strzał zawodnika Barcelony, a nie polskiego pierwszoligowca. Jak się ktoś zna na piłce i widzi taki strzał to pyta kto to strzela, a jak się dowiaduję że 21 letni stoper to wyciąga notes i notuje.

Dlatego wspomniałem o możliwości gry trójką z tyłu przy kłopotach z bocznymi obrońcami. Wtedy raz na czas któryś stoper mógłby penetrować i robić zamieszanie w autobusach, które nie długo będą w meczach z nami parkować wszyscy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując