Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97483
Stary 26.07.2025, 17:01
Boczny obrońca był niezbędny jeszcze przed urazem Jarocha. Więc raczej ktoś przyjdzie, natomiast zawsze można zagrać 3 z tyłu, na wahadłach Leliveld i Krzyżanowski, na zmianę Sukiennicki, Kuziemka Baniowski w środku jest Carbo Duda Igbekeme, z przodu Rodado Duarte Ementaler. Z drużynami które będą walić na szybkich długą piłę trzech stoperów może wystarczyć. Kutwa bardziej prawy Grujcić bardziej lewy. Na środku Biedrzycki albo Coley. nie wyglądało by to źle.

A co do Mikulca skoro już chodzi bez kul, czyli w pełni obciąża kdp to znaczy że go ześrubowali i wszystko się trzyma kupy. Złamanie było bez odłamowe podobno, więc góra po 4 miesiącach będzie wszystko elegancko zrośnęte. Czyli na koniec września. Ma 4 miesiące na powrót do formy fizycznej chcąc być gotowy na rundę wiosenną. Myślę, że jest to raczej pewne.

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Jest już jakieś info czy zgrywacie ekspertów fizjoterapi po przeproście widzianym w tv?
W TV ACL jak nic, pytanie jak bardzo.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.07.2025 o godz. 17:05.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując