Boczny obrońca był niezbędny jeszcze przed urazem Jarocha. Więc raczej ktoś przyjdzie, natomiast zawsze można zagrać 3 z tyłu, na wahadłach Leliveld i Krzyżanowski, na zmianę Sukiennicki, Kuziemka Baniowski w środku jest Carbo Duda Igbekeme, z przodu Rodado Duarte Ementaler. Z drużynami które będą walić na szybkich długą piłę trzech stoperów może wystarczyć. Kutwa bardziej prawy Grujcić bardziej lewy. Na środku Biedrzycki albo Coley. nie wyglądało by to źle.
A co do Mikulca skoro już chodzi bez kul, czyli w pełni obciąża kdp to znaczy że go ześrubowali i wszystko się trzyma kupy. Złamanie było bez odłamowe podobno, więc góra po 4 miesiącach będzie wszystko elegancko zrośnęte. Czyli na koniec września. Ma 4 miesiące na powrót do formy fizycznej chcąc być gotowy na rundę wiosenną. Myślę, że jest to raczej pewne.
Levis88 napisał(a):

|
Jest już jakieś info czy zgrywacie ekspertów fizjoterapi po przeproście widzianym w tv?
|
W TV ACL jak nic, pytanie jak bardzo.