Arked napisał(a):

|
Przeglądałem sobie kadry klubów Ekstraklasy i nikt tam raczej bocznych obrońców w nadmiarze nie posiada. Ciężko będzie kogoś znaleźć na wypożyczenie.
|
Potrzebny będzie transfer, pewnie zawodnika z kartą na ręku.
Albo dwóch.
I tu już nie ma pola manewru.
Za chwile zaczną się eksperymenty z Grujciciem i Łasickim na bokach obrony...