Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97480
Stary 26.07.2025, 16:43
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przeglądałem sobie kadry klubów Ekstraklasy i nikt tam raczej bocznych obrońców w nadmiarze nie posiada. Ciężko będzie kogoś znaleźć na wypożyczenie.
Potrzebny będzie transfer, pewnie zawodnika z kartą na ręku.
Albo dwóch.

I tu już nie ma pola manewru.

Za chwile zaczną się eksperymenty z Grujciciem i Łasickim na bokach obrony...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.07.2025 o godz. 16:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując