|
Ty masz chyba sztuczną inteligencję,. Rodado to póki co zwykły grajek który wyżej polskiej pierwszej ligi nie pierdnął, nikt nie chce go konkretny kupić... Igbekeme z kolei myślał że w wieku 30 lat świat podbije i podpisze kontrakt życia a wrócił z podkulonymi ogonem grzać lawe na rzecz Dudy xd
Wielcy Hiszpanie na czele z Omranim i Rude byli tak zajebiści, że nie umieli w lidze dwoch meczów pod rząd wygrać co o dziwo właśnie udaje się niehiszpańskiej Wiśle z PMSem na ławce i 6 Polakami w wyjściowym składzie, w tym z dwoma młodymi, którzy asystują i strzelają.
Taki Kutwa młody z miejsca zjadł twoich wszystkich zjebanych Hiszpanów 30 letnich na obronie którzy nic nie potrafili
Nieźle cię musi ....a piec
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|