grogoriogreg napisał(a):

Frajer wziąłby za zawodnika wartego kilkaset tysięcy euro kwotę rzędu "20 piłek".
Niestety, w Twoim idealnym świecie może o zawodników typu Kiss i Kiakos zabijają sie kluby i płacą dobry pieniądz. A w rzeczywistości (a już w szczególności w polskiej lidze) kasę zarabia się na sprzedaży potencjału (tak, którego Ty i Tobie podobni nie widzą - w przeciwieństwie do innych polskich klubów, posiadających wszak lepszy scouting od Nas).
Ale można też tak decydować, co jest prawdą, a co nie, by pasowało pod tezę - tego Ci tu nikt nie zabroni
|
Wytłumaczę Ci to jak mało lotnemu dziecku - to że Duda jest wart kilkaset tysięcy (albo milionów, a co tam) euro to nie jest rzeczywistość obiektywna, tylko Twoje urojenia.
Nikt za Dudę tyle nie dał. Nikt takiej oferty za niego nie przyjął.
Cała reszta tego co piszesz nie jest warta komentarza.