Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97458
Stary 25.07.2025, 18:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W poważnym futbolu to sa frytki, a co jak co agencje menagerska załatwił sobie bardzo poważna.

Transfer sie dokona, jak KD będzie na to naciskał. Wtedy na pewno trzeba mocniej powalczyć o Omnicia lub kogokolwiek o podobnym potencjale.
Zaiste dla poważnego futbolu to frytki tylko pytanie ile Duda ma wspólnego z poważnym futbolem?
A ile wspólnego z poważnym futbolem /sportem ma GKS, któremu ponoć miasto dorzuciło 29 baniek w 2025, 25 w 2024 (na wszystkie sekcje)? To jak pisze DZ połowa budżetu tego klubu.
Tudzież ile wspólnego z prawdą mają wpisy pana w na x?
Prawdziwie poważny futbol to niestety nie zdecydował się wydać nawet pół porcji frytek na nasz inny talent.
Dla mnie niech KD odejdzie nawet za 10 baniek euro ku chwale swojej i Wisły, z drugiej strony zaskakuje mnie, że ktoś jakoby chciałby zapłacić 500 tys euro plus jakieś bonusy, procenty za gracza poz. 8 albo 10 i żadna inna, który nie potrafi celnie strzelać na bramkę i wiosną był w tym równie słaby jak 2 lata temu, a z trzeciej - na x każdy pierdnąć może co tylko zechce, a za 3 dni ludzie zapomną. A przysługa jest..
Reasumując: jak zawsze- pożyjemy-zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 25.07.2025 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując