Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97457
Stary 25.07.2025, 18:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dają za ciebie 500 tyś euro - to już szrotem nie jesteś ale przeciętniakiem. Nie gwiazdą, ale przeciętniakiem.


Szrotem to są takie Kisse i inne przychodzace za darmo i odchodzące za darmo. Nie mieszaj tego.
Duda to mógłby dopiero udowodnić że jest wart tej kasy. W tym momencie to szrot.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując