Ogryzek napisał(a):

Jeśli dają za ciebie 500 tyś euro - to już szrotem nie jesteś ale przeciętniakiem. Nie gwiazdą, ale przeciętniakiem.
Szrotem to są takie Kisse i inne przychodzace za darmo i odchodzące za darmo. Nie mieszaj tego.
|
Duda to mógłby dopiero udowodnić że jest wart tej kasy. W tym momencie to szrot.