Jagul napisał(a):

|
Lata lecą, a parodyści w klubie wciąż gardzą pieniędzmi za nasz szrot.
|
Jeśli dają za ciebie 500 tyś euro - to już szrotem nie jesteś ale przeciętniakiem. Nie gwiazdą, ale przeciętniakiem.
Szrotem to są takie Kisse i inne przychodzace za darmo i odchodzące za darmo. Nie mieszaj tego.