IncognitoTSW napisał(a):

|
Jeżeli ktoś chce zapłacić za Dudę pół miliona euro to koniecznie trzeba skorzystać z okazji i ogolić frajerów
|
A mi sie wydaję że dobijemy do miliona i pojdzie. Jeszcze caly sierpien jest na robienie transferow. Kontrakt ma na tyle dlugi, że jak nie teraz to w zimie też będzie dobry moment na transfer.
A KD ewidentnie przebiera nogami do transferu, albo mam tylko takie wrażenie.