|
Sam pisałem że z ....y nie ma co na siłę robić stopera, tylko kurcze on po kilku meczach wyróżnia się na tej pozycji, natomiast Kacper po latach gry w środku nie zrobił podobnego kroku naprzód. Jeżeli mamy zastępstwo to ja bym go puścił dla dobra zawodnika.
Malinowy król malowanych róż
|