Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97437
Stary 25.07.2025, 07:36
Samym graniem nie wskoczą na wyższy poziom. W ich wieku to już trzeba być niemal gotowym piłkarzem, a u nas od wielu lat panuje głupia moda na trzymanie na siłę takich piłkarzy. Może warto przestać wreszcie liczyć, że jakimś cudem wyrośnie nam tutaj Messi/Ronaldo i sprzedamy ich za kilkadziesiąt mln euro i wszelkie problemy klubu znikną. Każdy kto kopnie trzy razy prosto w piłkę jest już uzdolniony i jest mega talentem i jemu trzeba dawać czas. To tak jak z Kacprem Dudą, który nie potrafi zagrać dobrze całej rundy, a zaraz będzie miał 22 lata. Niestety młodzi zamiast zasłużyć na grę to wciskani są na siłę bo klub nie ma pomysłu jak zbudować odpowiednią kadrę na awans.Ilu tych młodych wypromowaliśmy przez lata? Ilu z nich potrafi grać? Ile zarobiliśmy na młodzieży? My przecież mamy problem z odpowiednim wytransferowaniem piłkarzy na zewnątrz, a co dopiero ze sprzedażą młodzieży. No, ale zamiast wyników i pieniędzy liczy się wiślackość i nadzieja, że kiedyś się uda. Kolejny sezon z rzędu startujemy ligę bez gotowej kadry. Brakuje nam wzmocnień na kluczowych pozycjach, a klub sprzedaje napastnika i nie ma za niego zastępstwa, a jak przyjdzie to pewnie chłop po kontuzji lub nie grał przez 2 lata i zanim wróci do formy to 4 miesiące. Może kiedyś dożyje profesjonalizmu w tym klubie, no ale niestety najpierw musi odejść jeden człowiek z klubu.
Odpowiedz cytując