|
Nie, najłatwiej jest bredzić gładkie formułki, przymykać oczy na rzeczywistość i głośno oburzać się na tych którzy śmią tego nie robić.
A jak się okaże że to wszystko była bzdura i kłamstwo - gładko przeskoczyć do następnego.
P.S. Po JEDNYM nieudanym meczu? Jesteś bezczelny...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.07.2025 o godz. 08:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|