Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97433
Stary 24.07.2025, 21:43
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Mógłbym ci wyjaśnić ale nie zrozumiesz.
To forum musi zawsze kogoś hejtować teraz padło na młodego Krzyżanowskiego.
Kur**, "szrot"? Odpierd***o ci?

Aż nie chce mi się sprawdzać co pi...sałeś rok temu o Kutwie.
To sprawdź, bo nie będzie pasowało do Twojej głupiej teoryjki.

Tak, Krzyżanowski to szrot. Jego miejsce jest w rezerwach. Kolejny gówniarz ogłoszony talentem zanim dwa razy prosto kopnął piłkę, który nie poczynił przez rok we Włoszech ŻADNYCH postępów. Widać to było w sparingach, widać i w meczu. Totalna kompromitacja samego zawodnika, klubu który na siłę go promuje i trenera który na niego stawia.

Nie moja wina że opisywanie rzeczywistości jaką jest to dla Ciebie hejt. Lata bredzenia o Sukiennickich, Sapałach i innych wynalazkach jak widać niczego nie nauczyły. Teraz podniecaj się wywiadami Krzyżanowskiego w których jest już gotowy na Ektraklasę, podczas gdy na boisku złomuje go jakiś chłopak ze Stali.

I nie, nie tylko ja zauważyłem jego odklejkę, Karcz też o tym wspominał delikatnie w "Studio Reymonta".

Nuży mnie to już...

I nie, niczego mi nie wyjaśnisz bo niczego nie rozumiesz. Jak dotąd wszystkie Twoje teorie na koniec sezonu wyglądają jak Cinquecento po zderzeniu z towarowym.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2025 o godz. 21:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując