pepe72 napisał(a):

Mógłbym ci wyjaśnić ale nie zrozumiesz.
To forum musi zawsze kogoś hejtować teraz padło na młodego Krzyżanowskiego.
Kur**, "szrot"? Odpierd***o ci?
Aż nie chce mi się sprawdzać co pi...sałeś rok temu o Kutwie.
|
To sprawdź, bo nie będzie pasowało do Twojej głupiej teoryjki.
Tak, Krzyżanowski to szrot. Jego miejsce jest w rezerwach. Kolejny gówniarz ogłoszony talentem zanim dwa razy prosto kopnął piłkę, który nie poczynił przez rok we Włoszech ŻADNYCH postępów. Widać to było w sparingach, widać i w meczu. Totalna kompromitacja samego zawodnika, klubu który na siłę go promuje i trenera który na niego stawia.
Nie moja wina że opisywanie rzeczywistości jaką jest to dla Ciebie hejt. Lata bredzenia o Sukiennickich, Sapałach i innych wynalazkach jak widać niczego nie nauczyły. Teraz podniecaj się wywiadami Krzyżanowskiego w których jest już gotowy na Ektraklasę, podczas gdy na boisku złomuje go jakiś chłopak ze Stali.
I nie, nie tylko ja zauważyłem jego odklejkę, Karcz też o tym wspominał delikatnie w "Studio Reymonta".
Nuży mnie to już...
I nie, niczego mi nie wyjaśnisz bo niczego nie rozumiesz. Jak dotąd wszystkie Twoje teorie na koniec sezonu wyglądają jak Cinquecento po zderzeniu z towarowym.