Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97432
Stary 24.07.2025, 21:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie ma co tych bzdur komentować. To ten sam koleś który twierdził że "Sapała aktualnie wygrał rywalizację z Carbo".

Krzyżanowskiego "trzeba ogrywać ze słabszymi zespołami" Znaczy - z tymi z którymi od trzech lat tracimy regularnie frajersko punkty przez co nie awansujemy bezpośrednio?

@pepe72 - możesz mi wyjaśnić czemu "musimy" tego frajera "ogrywać"?

Nie mamy kadry na awans, jest ona zapchana pod kurek szrotem i pseudotalentami, a jest w niej bardzo mało piłkarzy na poziomie topu pierwszej ligi. Każda kontuzja oznacza totalną rozsypkę i masowe straty punktów.

Tyle.
Mógłbym ci wyjaśnić ale nie zrozumiesz.
To forum musi zawsze kogoś hejtować teraz padło na młodego Krzyżanowskiego.
Kur**, "szrot"? Odpierd***o ci?

Aż nie chce mi się sprawdzać co pi...sałeś rok temu o Kutwie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując