wolfy napisał(a):

Nawet nie ma co tych bzdur komentować. To ten sam koleś który twierdził że "Sapała aktualnie wygrał rywalizację z Carbo".
Krzyżanowskiego "trzeba ogrywać ze słabszymi zespołami" Znaczy - z tymi z którymi od trzech lat tracimy regularnie frajersko punkty przez co nie awansujemy bezpośrednio?
@pepe72 - możesz mi wyjaśnić czemu "musimy" tego frajera "ogrywać"?
Nie mamy kadry na awans, jest ona zapchana pod kurek szrotem i pseudotalentami, a jest w niej bardzo mało piłkarzy na poziomie topu pierwszej ligi. Każda kontuzja oznacza totalną rozsypkę i masowe straty punktów.
Tyle.
|
Mógłbym ci wyjaśnić ale nie zrozumiesz.
To forum musi zawsze kogoś hejtować teraz padło na młodego Krzyżanowskiego.
Kur**, "szrot"? Odpierd***o ci?
Aż nie chce mi się sprawdzać co pi...sałeś rok temu o Kutwie.