Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97431
Stary 24.07.2025, 21:31
emjot napisał(a):Wyświetl post
po tłiterze lata, że wg. Włodarczyka GkS dawał za Dudę 500 tys. ojro i 100 tys. w bonusie + % od kolejnego transferu
JK to odrzucił

no nie wierzę
po pierwsze, że ktoś za niego tyle daje
po drugie, że JK to odrzucił
Moim zdaniem to bzdura. Jeżeli porównamy z kwotą za która GKS SPRZEDAŁ swojego młodego za granicę - bez jaj...

Kwota mogła być podobna, ale w PLN. I byłaby to dobra oferta.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując