Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97426
Stary 24.07.2025, 18:51
emjot napisał(a):Wyświetl post
po tłiterze lata, że wg. Włodarczyka GkS dawał za Dudę 500 tys. ojro i 100 tys. w bonusie + % od kolejnego transferu
JK to odrzucił

no nie wierzę
po pierwsze, że ktoś za niego tyle daje
po drugie, że JK to odrzucił
Może ktoś pomylił walutę? W takie oferty w pln może bym uwierzył.
Natomiast takie kwoty w euro w kontekście transferu Dudy mnie szokują. Aczkolwiek kilka dni temu gdzieś przeczytałem, że GKS dostaje w tym roku od Katowic 29 baniek, jeśli to prawda to chłopaki mają sporo kasy na takie zabawy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 24.07.2025 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując