Może ktoś pomylił walutę? W takie oferty w pln może bym uwierzył.
Natomiast takie kwoty w euro w kontekście transferu Dudy mnie szokują. Aczkolwiek kilka dni temu gdzieś przeczytałem, że GKS dostaje w tym roku od Katowic 29 baniek, jeśli to prawda to chłopaki mają sporo kasy na takie zabawy.