Patryko napisał(a):

Krzyżanowski to niech się ogrywa w rezerwach, bo to jest jego aktualny poziom sportowy. Ewentualnie ktoś przestanie mu robić krzywdę i chociaż spróbuje nim grać na lewym skrzydle, skoro już trzeba go "ogrywać". Lewym obrońcą jest tragicznym.
Udało mu się nie przegrać nam meczu, bo graliśmy z potykającą się o własne nogi Stalą. Cała górna połowa tabeli tak słabego obrońcę po prostu obnaży.
|
On jest jeszcze myślami we Włoszech więc najpewniej wystrzeli z formą jak serie a zacznie sezon (czyli za 3 tygodnie?).
Jeśli jednak zdecyduje się pozostać na obecnym poziomie to czy kogokolwiek dziwi, że torino nie chciało zainwestować 500 tys euro co wydaje się dość bezpieczną inwestycją gdyby dostrzegli w nim jakiś potencjał?