Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97416
Stary 24.07.2025, 16:38
emjot napisał(a):Wyświetl post
super
tykająca bomba jaroch
1/5 piłkarza na lewej czyli Krzyżanowski

alejaja i do przodu po ekstrę

z takim myśleniem pt. "odkupił winy" przyjdzie mecz np. baraż, gdzie nie odkupi win i znowu będzie w dupsko
Nawet nie ma co tych bzdur komentować. To ten sam koleś który twierdził że "Sapała aktualnie wygrał rywalizację z Carbo".

Krzyżanowskiego "trzeba ogrywać ze słabszymi zespołami" Znaczy - z tymi z którymi od trzech lat tracimy regularnie frajersko punkty przez co nie awansujemy bezpośrednio?

@pepe72 - możesz mi wyjaśnić czemu "musimy" tego frajera "ogrywać"?

Nie mamy kadry na awans, jest ona zapchana pod kurek szrotem i pseudotalentami, a jest w niej bardzo mało piłkarzy na poziomie topu pierwszej ligi. Każda kontuzja oznacza totalną rozsypkę i masowe straty punktów.

Tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując