emjot napisał(a):

super
tykająca bomba jaroch
1/5 piłkarza na lewej czyli Krzyżanowski
alejaja i do przodu po ekstrę
z takim myśleniem pt. "odkupił winy" przyjdzie mecz np. baraż, gdzie nie odkupi win i znowu będzie w dupsko
|
Nawet nie ma co tych bzdur komentować. To ten sam koleś który twierdził że "Sapała aktualnie wygrał rywalizację z Carbo".
Krzyżanowskiego "trzeba ogrywać ze słabszymi zespołami"
Znaczy - z tymi z którymi od trzech lat tracimy regularnie frajersko punkty przez co nie awansujemy bezpośrednio?
@pepe72 - możesz mi wyjaśnić czemu "musimy" tego frajera "ogrywać"?
Nie mamy kadry na awans, jest ona zapchana pod kurek szrotem i pseudotalentami, a jest w niej bardzo mało piłkarzy na poziomie topu pierwszej ligi. Każda kontuzja oznacza totalną rozsypkę i masowe straty punktów.
Tyle.