pepe72 napisał(a):

Jaroch strzelił gola i miał asystę więc odkupił swój grzech z 2 minuty.
Owszem, przydałby się ktoś do rywalizacji ale mamy dwóch bocznych obrońców i na razie powinno wystarczyć.
|
super
tykająca bomba jaroch
1/5 piłkarza na lewej czyli Krzyżanowski
alejaja i do przodu po ekstrę
z takim myśleniem pt. "odkupił winy" przyjdzie mecz np. baraż, gdzie nie odkupi win i znowu będzie w dupsko