Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97415
Stary 24.07.2025, 16:07
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jaroch strzelił gola i miał asystę więc odkupił swój grzech z 2 minuty.
Owszem, przydałby się ktoś do rywalizacji ale mamy dwóch bocznych obrońców i na razie powinno wystarczyć.
super
tykająca bomba jaroch
1/5 piłkarza na lewej czyli Krzyżanowski

alejaja i do przodu po ekstrę

z takim myśleniem pt. "odkupił winy" przyjdzie mecz np. baraż, gdzie nie odkupi win i znowu będzie w dupsko
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując