Karherop napisał(a):

Clue jest takie że jest osłabieniem drużyny jako takiej, ale bardzo możliwe że z innym zawodnikiem w składzie w jego miejsce, nasza gra będzie lepsza jako drużyny. I nie mówię tu o napastniku, tylko chocby o Carbo czy Jamsie dla ktorych zwoli się miejsce niżej.
Trzeba czekac kogo nam wymyśla na podmianę.
|
W tym momencie najsensowniejsi kandydaci do grania jako ofensywny środkowy pomocnik to Duarte i Ertlthaler. Przesunięcie Duarte ze skrzydła oznacza, że nie mamy już ani jednego sensownego i sprawdzonego zawodnika na boku. Zostaje więc Julius, który jako jedyny ze środkowych pomocników nie jest antytezą zdobywania bramek.