|
Królewski chce mieć w kadrze jednego napastnika. Był temat odejścia Rodado to co nie mieli żadnej alternatywy ze teraz mówi o sprowadzaniu napastnika na siłę. Jak poważna drużyna, klub z aspiracjami może mieć tak dziurawa kadrę. Skrzydłowych brak, napastników brak bocznych obrońców brak. Wystarczy ze ktos z pierwszego składu wyleci a nie będzie kim go zastąpić na podobnym poziomie.
|