emjot napisał(a):

przypominam, że nadal mamy lej po bombie na lewej obronie (tak wolę widzieć Holendra na prawej obronie za Jarocha)
i problem z lewym skrzydłem po odejściu Alfaro
dziury na tych dwóch pozycjach zdecydowanie są to załatania
|
Jaroch strzelił gola i miał asystę więc odkupił swój grzech z 2 minuty.
Owszem, przydałby się ktoś do rywalizacji ale mamy dwóch bocznych obrońców i na razie powinno wystarczyć.