Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97404
Stary 24.07.2025, 13:26
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Nie będziemy mu płacili pensji więc kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie kosztów mniej.
Kolejna ważna kwestia. Myślę, że spokojnie zarabiał 60-80k miesięcznie, co jest moim zdaniem kwotą niewspółmierną z tym, co oferował na boisku.

Oczywiście miał gole i asysty, ale też sporo spotkań, gdzie tak po ludzku wkur**ł swoją nieskutecznością. Pod kątem dynamiki nie istniał i nie istnieje, bo jest ubity jak kabanos. Ze względu na wiek też nie będzie już lepiej, a raczej cały czas gorzej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując