doktor granat napisał(a):

|
Nie będziemy mu płacili pensji więc kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie kosztów mniej.
|
Kolejna ważna kwestia. Myślę, że spokojnie zarabiał 60-80k miesięcznie, co jest moim zdaniem kwotą niewspółmierną z tym, co oferował na boisku.
Oczywiście miał gole i asysty, ale też sporo spotkań, gdzie tak po ludzku wkur**ł swoją nieskutecznością. Pod kątem dynamiki nie istniał i nie istnieje, bo jest ubity jak kabanos. Ze względu na wiek też nie będzie już lepiej, a raczej cały czas gorzej.