Patryko napisał(a):

|
Wytransferowaliśmy 32-letniego napastnika, któremu za niecały rok kończy się kontrakt, gotówkowo. Ja bym to rozpatrywał mimo wszystko w kategoriach sukcesu.
|
Nie będziemy mu płacili pensji więc kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie kosztów mniej.
A czy coś za niego dostaniemy i ile i kiedy to jeden jk wie
Jakbym był turasem z 2 ligi i miał kasę to (z całym szacunkiem) bym celował wyżej niż w Zwolaka (lat 32, staty: 43m/13g i sposób gry oparty na fizyczności bez szybkości i specjalnej techniki.
W związku z tym co napisałem mam nadzieję, że zdołamy sprowadzić kogoś na tym poziomie za mniejszą pensję albo kogoś lepszego za pensję Z.