Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97402
Stary 24.07.2025, 13:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wytransferowaliśmy 32-letniego napastnika, któremu za niecały rok kończy się kontrakt, gotówkowo. Ja bym to rozpatrywał mimo wszystko w kategoriach sukcesu.
Nie będziemy mu płacili pensji więc kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie kosztów mniej.
A czy coś za niego dostaniemy i ile i kiedy to jeden jk wie
Jakbym był turasem z 2 ligi i miał kasę to (z całym szacunkiem) bym celował wyżej niż w Zwolaka (lat 32, staty: 43m/13g i sposób gry oparty na fizyczności bez szybkości i specjalnej techniki.
W związku z tym co napisałem mam nadzieję, że zdołamy sprowadzić kogoś na tym poziomie za mniejszą pensję albo kogoś lepszego za pensję Z.
Odpowiedz cytując